چند دقیقه اینترنت

یک - صبح ها قبل از ساعت پنج و چهل دقیقه هیچ کافی نتی نزدیک خونه ما باز نیست.

دو – شبها بعد از ساعت ده هیچ کافی نتی اطراف خونه ما باز نیست.

سه – توی خونه هیچ نوع خط تلفنی یا آنتن وایمکسی نیست.

چهار – توی محل کار اولم تا دو هفته پیش ظهر ها نیم ساعت اینترنت وصل بود که به طور کامل قطع شد.

پنج –  توی محل کار دومم که وقت سر خاراندن ندارم هیچ دسترسی به اینترنت نیست.

شش –  توی محل تدریسم هیچ دسترسی به اینترنت نیست.

هفت – از وقتی وبلاگ کم خواننده من روی غلتک افتاد همیشه غیر از خود وبلاگم خواننده هایش هم برای من مهم بوده و هستند و خواهند بود. خواننده هایی که مدت زیادی است یا سر نمی زنند و یا سر می زنند و من بی خبرم. یا وبلاگشان را رها کرده اند. یا وبلاگشان فیلتر شده است. یا ... چند وقتی است این بیخبری دوطرفه شده. من هم وقت زیادی برای وبلاگم ندارم. امیدوارم هر کجا هستید سر بلند و پیروز باشید.

هشت – شرمنده از دوستانی هستم که به اینجا سر می زنند و می بینند نوشته جدیدی نوشته نشده

نه – یه موبایل دارم که در شش سال اخیرهمراه من زیاد زمین خورده و شوت شده و شکسته و ... . اگر هیچ دسترسی به هیچ اینترنتی نباشه موبایلم هست. ولی خب تایپ کردن و یه گوشه نشتسن و سر در موبایل فرو بردن سخته.

مچتو گرفتم. تو که به نت دسترسی نداری این مطلبو چطوری منتشر کردی؟ یکی از همکاران چند دقیقه اینترنتشو به من قرض داد. رفت تا سال دیگه.

/ 13 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مستی(ع.ق)

سلام و درود خب خیلی جالبه، احتمالن به این نتیجه رسیدی که بدون اینترنت هم می شه زندگی کرد! درسته؟! راستش ما نزدیک به دو ساله که تلویزیون نداریم! یعنی آنتن نداره و گوشه ی خونه داره خاک می خوره، هر کسی هم میاد خونمون تعجب میکنه که ما چجور زنده ایم و زندگی می کنیم!!! اینترنتی هم که در ایران ارایه میشه همچین آش دهن سوزی هم نیست، سرعتش که مال عهد قجره و بیشتر سایتها هم که فیلتره و در کل رو اعصابه، یه جورایی استفاده نکردن از اینترنت آرامش روانی بیشتری به آدم می ده!! بهر حال امیدوارم که همیشه شاد و خرم باشی :)

مهسا

یادمه تو وب دکتر اعلم وبلاگتون و بهشت دل رو بهم معرفی کرده بودین، یادتونه؟ ازون موقع همیشه میخوندمتون هرچند خاموش امیدوارم رو روال سابق بیفته اینجا

شبو

باد صباي عزيز اميدوارم به زودي اينترنت دائم دار بشين! [گل]

atefeh

یعنی عاشق این همه فعال و پر انرژی بودن صاحب وبلاگم. 3تا محل کار و این همه دغدغه های جور واجور اما فراموش نکردن مسولیت و تعهد در قبال دیگرانی که به خواندن گاه و بیگاه ویلاگ عادت کرده اند... همیشه شاد و پیروز باشید

الف.م

پس سال نو پشاپیش مبارک [لبخند]

مهربان

در هر صورت سلامت باشید![لبخند]

شادمانه

این نیز بگذرد امید که وب لاگتون همیشه پربار باشه و پراز مطالب ارزشمند

لیلا

سلام اجباری نیست ولی اگه تونستین دعوت شدین به بازی[لبخند]

شقایق

:(

اسماعیل زاده

[دست]