باز هم سلام و احوالپرسی

متاسفانه در طول چند سال وبلاگ نویسی از یه مدتی به بعد که اکثرا می دونید از کی، نوشته هام با تاخیر های زیادی توی وبلاگ گذاشته میشه.

کار و مشغله هم اصلا توجیه قابل قبولی نیست. چون روز ها و شرایطی بوده که مشغله های من خیلی بیشتر بوده ولی اینجا زود به زود تر به روز میشد.

هرچند نه من وبلاگ نویس خیلی قابلی هستم و نه این وبلاگ جزو بهترین وبلاگهاست ولی عده ای دوستان بزرگوار لطف می کنند و منظم یا نامنظم به اینجا سر می زنند. این خیلی باعث افتخار و خوشحالی من است. قبلا گفتم و با توجه به آمار وبلاگها که به خاطر کار پایان نامه یه مدتی آمار رو داشتم واقعا جای تشکر داره که یه بزرگواری به اینتنت وصل بشه و از بین چندصد میلیون وبلاگ و چند صد میلیون سایت و صفحه اینترنتی بیاد سراغ این وبلاگ.

میدونم که شما هم میدونید که این چند خط بالا حرفهای اصلی دل من و دلمشغولی های این روز ها نیستند. ولی ...

فقط به خاطر اینکه بعدا که به نوشته های پیشن وبلاگم که سر می زنم یادم باشه که توی آبان سال نود چه چیزهایی در ذهنم بود اینجا فهرستوار چیزهایی می نویسم. شاید بعدا در مورد هر کدوم بیشتر نوشتم.

اول اینکه هر چه شکر گذار رحمت خداوند باشیم کم است. خدا رو شکر که امسال در بسیاری از مناطق کشورمان باران و برف که قبلا در این ماه کم سابقه بود بارید. نکته جالبی را یکی از کاشناسانی که در یک برنامه تلویزیونی در مورد بارندگی و اثرات آن صحبت می کرد خالی از لطف نیست. ایشان می گفت در طی سالهایی که آب زاینده رود در شهر اصفهان خشک شده بود علاوه بر مشکلات زیست محیطی و کشاورزی و غیره آمار جرم و جنایت هم در این شهر بالا رفته بود. امیدوارم از این پس شاهد زیبایی های بیشتری باشیم.

دیگه اینکه خدا رو شکر یه عمل سخت با موفقیت انجام شد و جا داره از پزشک و پرستاران و عزیزانی که خیلی زحمت کشیدند و به ویژه عزیزی که به هیچ وجه نمی توان از زحماتش با ابزار های دنیوی قدر دانی کرد تشکر کرد و آرزوی اجر معنوی

دیگه اینکه به لطف خدا اگه خبر بدی پیش بیاد در کنارش چنان خبر خوب بزرگی پیش میاد که خبر بد جرات ابراز وجود نکنه. در مورد این دو شاید همین قرن یا قرن دیگه مطالبی بنویسم.

در مورد موضوعات دیگه هم مثل ... و ... و ... هم حرف زیاده که شاید اگه در سینه بمونه بهتر باشه.

من از دیدن این عکس لذت بردم و خواستم که در این لذت شما هم شریک باشید.

 

متاسفانه نمی دونم عکاسش کیه و از چه سایت یا وبلاگی اومده. اما امیدوارم اون لوگوی بالا سمت راست و پایین سمت چپ عکس بتونه حق پدید آورنده اثر رو نگه داره.

شبیه پیامکی که نوشته بود ((چراغ دوستی تو در قلب من روشنه. بی خیال ساعت اوج مصرف)) در مورد این تصویر امیدوارم از دودکش چنین خونه هایی همیشه دود بیرون بیاد. بی خیال آلودگیش.

/ 14 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ربیعه

چقدر عکسه مهربونه اینقدر سربسته گفتید که ما نفهمیدیم چی به چیه! باید تا قرن بعدی صبر کنیم؟؟

رویا

چه عکس زیبایی.مرسی[لبخند]

مارال

عکس عالی ، وبلاگ معرکه ، معرفتتون در حد خیلی زیاد . خیلی تلگرافی بود ؟ هنوز اینترنت خونه وصل نشده و فقط از محل کارم وصل میشم . افتخارات تیم والیبال هم به همه مبارک باشه ، باعث افتخار همه ایراینها شدند . ازشون ممنونیم .

سهم پرواز

از خبر سلامتی پدرتون خوشحال شدم .[گل] تا پسرک این عکسو دید گفت بارانه؟ حق داشت موهاش و رنگ لباسش دقیقن شبیه باران منه . البته من همه بچه ها رو مثل بچه های خودم می بینم

یک مخابراتی

سلام باد صبای عزیز ولی بدون تعارف باید بگم وبلاگ شما رو همیشه دوست داشتم و از خوندنش لذت بردم، در مورد خودتونم درسته که دوستی مون در حد وبلاگ و ایمیل بوده ولی حدس میزنم شخصیت خوب و مثبتی داشته باشین. جدی میگم سر فرصت میام و بیشتر مینویسم[گل]

آوای وحش

سلام. در مورد بارندگی خیلی خیلی خوشحال کننده بود محصوصا توی یزد که در سرتاسر پاییز و زمستون پارسال خیلی خشک بود و حالا روز سه شنبه اول آذر چنان بارندگی شد که میشه گفت تموم خشکی پارسال رو جبران کرد!! و خدا کنه بعدا یادت باشه که در مورد این چیزایی که الان توضیحشون ندادی بعدا بدی. راستش نقاشی رو که اول دیدم فکر کردم صباست! ولی خیلی قشنگه. ضمنا فکر کنم منظورت بالا سمت چپ و پایین سمت راسته دیگه نه؟! و بودنت توی بیمارستان خیلی خیلی کمک کننده و روحیه دهنده بود واگه نمی اومدی خیلی چیزا فرق می کرد و راستش توی این چند وقت اخیر اینقدر با تو خوش نگذشته بود که توی این دو روز گذشت...

emily

salam, bale elahi shokr ke emsal hameja barandegi faravune :) rasti shoma kheyli vaghte be weblogam sar nazadin :(

یک مخابراتی

خدارو شکر این پستتون خبرای خوب بود و همینطور یادآوری رحمت خدا و برف و باران پاییزی خوبی که داشتیم تو کامنت ها فهمیدم عمل سختی که با موفقیت انجام شده عمل پدرتون بوده و این منو خوشحال تر کرد[لبخند] الهی همیشه سالم باشن و همیشه خبرای خوب خوب باشه[گل]

صبا

عکس بسیار زیبایی است.ای کاش به سادگی روز های کودکی مان می ماندیم.

روزمنو/خانه من/خانه تو

این عکس بی نهایت زیباست. 2 تا تشکر دارم یکی برای عکاس و اون یکی هم برای شما که ما رو بی نصیب نذاشتین. سلامت و پاینده باشین