. . .

کاش می شد همه کارها رو با هم انجام داد. اینقدر موضوع برای نوشتن توی وبلاگ هست که آخرش نتیجه این میشه که هیچ کدومش نوشته نمیشه. از 18 تیر یکی از مهمترین اتفاقات چند سال اخیر که خیلی ها تلاش می کنند کمرنگش کنند تا خارج شدن چند تا کالای دیگه از سبد حمایتی و بحران های سیاسی و اجتماعی و خراب شدن بیشتر پارک ملی گلستان و پارک ملی ارومیه که ای کاش بعضی ها به اندازه جلبک درک زیست محیطی داشتند.

این ترم زیاد سنگین نبود ولی یک دفعه این دو ماه آخر اینقدر امتحان میان ترم و پایان ترم و سمینار و مقاله خواستند که واقعا داشتیم خفه می شدیم. بالاخره آخرین مقاله رو امروز تحویل دادم . اونم درست روبروی کوی دانشگاه. البته خبری نبود. توی خونه هم خیلی شرمنده شدم. کلی از کارهای خونه انجام نشده که همه اش با وعده و وعید بعد از این امتحان و بعد از اون مقاله پشت گوش انداخته شد. هنوز نرده ها رو رنگ نزدم. دستگیره کمد ها رو نصب نکردم. پارسال خیلی با انرژی مشغول کارای خونه بودیم. اما حالا که اومدیم خیل کند کار ها پیش میره. هم ما و هم بقیه همسایه ها.

وسط درس و و مقاله و کار های محل کار یه وقتایی سرک کشیدن به وبلاگ ها از تو نمی افتاد. همچنین بادبادک بازی. کنار این خونه جدید ما یه زمین بزرگ و صاف و خالیه و منطقه ای که ما هستیم خیلی باد می وزه. خلاصه اینکه خوراک بادبادک بازی خانوادگیه.

 این دو ترم که گذشت. البته با کمک و همکاری خانواده و همکاران. و به خصوص همکاری و حتی فداکاری یکی از بهترین دوستان من که رئیس بخش ماست. البته ایشون از مخالفان سرسخت وبلاگ بازی هم هست.

دیروز که برای درست کردن کولر بالای پشت بام رفته بودم صبا هم با من اومد و اونجا مشغول بود. فکر می کنم کار صبا خیلی مفید تر از کار من بود. یه تیکه گچ پیدا کرد و مشغول نقاشی ای شد که می بینید.

  

/ 6 نظر / 11 بازدید
Mody

اون قسمت "به اندازه جلبک" رو خوب اومدی. حالی داد.[نیشخند] در صدد دیدن نقاشی صبا کوچولو[قلب] هستم که هنوز موفق نشدم. التفاتی بفرمایید اون فایل مذکور رو درست آدرس دهی بنمایید.[چشمک]

گلاره

با اینهمه گرفتاری و مشغله همین که خودتون رو آپدیت نگه میداریدتحسین برانگیزه.

دنياي بهتر

سلام جناب برهان اينكه آدم يه جورايي سرش شلوغ باشه به نظر من يه نعمته ! براي اينكه احساس توانايي و مفيد بودن ميكني ! برقرار و پايدار باشيد ( كنار خانواده و دختر كوچولوتون )

پگاه

سلام آره منم دقیقا چون خیلی مطلب دارم کمتر میام ولی تازگی حکم اعدام دادن واسه وبلاگ های مخالف میدونید؟ صبا را هم ببوسید اون هم بی شباهت نیست به کازین من که البته امروز تولد 1 سالگیش هست

مریم

سلام آقای بردار برهان بابا برادر گفتم چون مثل داداشا دلسوزی وگرنه اصلا فحش سیاسی نبود که بعدم خسته نباشید لمیدوارم که از اون روز به بعد دیگه خدایش کارای خونه رو انجام بدید آخه چرا اینقدر خانموتون رو اذیت می کنید ؟ [نیشخند]

هبوط

خنک ان قماربازی که بباخت هرچه بودش وبماند هیچش الا هوس قماردیگر