آسمانی باشید و ...

سلام به دوستان بزرگوار

متاسفانه کمی غصه از دست دادن عزیزی و حسرت و کمی هم مشغله و کمی هم کار های روزمره باعث شد بعد از هفت سال در آرشیو وبلاگم دیماه امسال را از دست بدهم.

به همین دلیل شاید بهتر باشد در این نوشته به مرور همین دیماه بپردازم.

/ 3 نظر / 46 بازدید
پرستو

غم عزیز سخته خیلی هم سخته قبول دارم. اما چرخ روزگار همچنان میچرخد و می چرخد. پس به بهترین شکل با قدرت فراوان زندگی را ادامه دهید. این روزها به همه دوستانم پیشنهاد میکنم بیایید متعهد شویم از امشب هر شب بیست دقیقه کتاب بخوانیم.(به قول دنیای مجازی چالش کتابخوانی) به شما هم پیشنهاد میدهم . گرچه مطمئنم شما جز پرمطالعه ها هستید. پیروز باشید

پرستو

سلام انسان هاي بزرگوار هميشه برايم عزيزند و شما جزو بزرگوارترها هستيد. ناراحت شدم بابت کاهش شديد وزنتان .اميدوارم سختي شروع زندگي تازه اينقدرها هم کشدار نباشد و شما و خانواده تان به آرامش برگشته باشيد. بابت دعوتتان هم ممنون . دل سفر زياد داريم و خرج سفر کم. به قول مادر همسرم هر جا باشيد همين که دل شما خوش باشد ما را بس. راستي اميدوارم اين کاهش وزن براي خانواده نباشد . سلامت باشيد و خرم (دیدم جواب اینجا بهتر است)

بیقرار

سلام. بسیار خرسندم که از طریق عزیز وبلاگ بهشت دل با شما فرهیخته گرامی آشنا شدم. یکی دو ماهی هست که با بهشت دل هستم و مشتری داءمی اون شده ام؛ شریف وبلاگ شما فرهیخته گرامی هم مروری کردم و باید اعتراف کنم دل بستم به قلم شما. اما سوالی دارم از پدیده هارپ که سر از اینجا درآوردم.