توی اين دنيا

توی این دنیایی که آدما جه بخوان و چه نخوان با روزنامه و مجله و رادیو و تلویزیون و اینترنت و ماهواره و اس ام اس و ایمیل هر روز مورد بمباران خبر ها قرار می گیرن و بعدشم خبر موضعگیری دولتها و جناحها و اشخاص  و بعدشم بازتاب خبر ها و بعد بازتاب بازتاب خبر ها فکر کردم که آیا منم اینجا باید در باره اخبار و اتفاقات چیزی بنویسم یا نه. اما فکر می کنم بزرگواری که به وبلاگ تازه تاسیس من سر میزند دنبال خبر نیست. دنبال موضعگیری من هم نیست. برای همین هم در باره فیلم سیصد و طرح مبارزه با بدحجابی و طوفان گونو و سهمیه بندی بنزین و کارت سوختمند هوش و ... فکر کنم چیزی ننویسم بهتره.

اما این اتفاق تلخ سامرا که اگه برای هر دین و مسلک و مرامی اتفاق بیفته ناراحت کننده است. باعث شد من اینو بنویسم. احترام به عقاید و افکار دیگران از اصولی است که اگه هر کسی حتی اگه تو شرایطی مثل تارزان هم بزرگ بشه وقتی به جمع مردم میاد رعایت می کنه. اما یه عده ای با کتاب و سخنرانی گرفته تا رفتار عملیشون اینو ترویج می کنن که راحتتر از آب خوردن میشه عقاید دیگران رو زیر سوال برد و علیه اون هر کاری کرد.

سودش هم این وسط تو جیب کارخانه های اسلحه سازی و بازیگران پشت پرده سیاست و دشمنان مردمی مثل مردم مظلوم عراق میره

این چ  ن  د  تا لینک هم جالبه

/ 6 نظر / 9 بازدید
سحر

سلام. دریا از خنده خیزاب بر می دارد،و لبخند کناره دریا رنگ می بازد.امواج مرگبار کودکان را ترانه های بی معنا می دانند،به کردار مادری که گهواره فرزندش را می جنباند و می خواند دریا با کودکان بازی می کند و لبخند کناره دریا رنگ می بازد. موفق باشيد.

سيد

بله متاسفانه سالهاست که دنيا بر اين اساس می چرخد! خاطره تان از موتورسواری هم جالب بود حالا که ديگه از اون موتورها نداريد الحمدلله؟ درباره آن موضوع بستنی هم می خواستم بگم خيلی جالب توجه بود و تامل برانگيز

عاطفه

سلام ممنون از آرزوی موفقيت که برام کردی. پايدار باشی.

آرمان

با احترام به عقايد كاملا موافقم. ولي خداييش هيچ كدوم از اديان اين رو درست رعايت نكردن. البته نگيم اديان بهتره. در واقع هيچ كدوم از پيروان اديان اين رو رعايت نكردن.

مژده

سلام مرسی از نظرتون بازم سر بزنين