تلاشی دقیقه نودی برای کامل ماندن تقویم وبلاگ
ساعت ۱٠:٠۱ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ۳٠ مهر ،۱۳٩٢  کلمات کلیدی:

سلام به دوستان بزرگوار

خوب شد دیروز یه نگاهی به نوشته قبلی و عکسای باغچه انداختم. تاریخش مربوط به سی شهریور بود و اگه دیر می جنبیدم آرشیو وبلاگم ناقص می شد و ماه مهر که خیلی هم ماه مهمیه رو از دست می دادم. اگه بخوام با لحنی متفاوت از دو سه تا نوشته قبلی توضیح بدم که چرا کم نوشتم باید اینگونه بنویسم:

توی این ماه مهر دو تا امر خیر در پیش بود و هست، حدود پنج هزار کیلومتر سفر لازم بود انجام بشه، سی و دو تا آزمون هندلینگ لازم بود انجام بشه، گزارش این آزمونها و چند تا آزمون از ماه قبل یعنی مجموعا حدود چهل و پنج تا گزارش لازم بود نوشته بشه و فرستاده بشه، یه دوره آموزش کاری لازم بود آموزش داده بشه، سه موضوع مهم از درس دینامیک خودرو لازم بود تدریس بشه، یه تعمیر روی خودرو لازم بود انجام بشه، یه قسمتی از خونه لازم بود تعمیر بشه، یه میز برای روی حیاط لازم بود ساخته بشه، سه بار لازم بود اعضای خونه به دکتر بروند و دنبال آمپول و دارو باشند، ده تا نوشته وبلاگ به خاطر حساب تبلیغاتی نوشته قبلی لازم بود توی این وبلاگ نوشته بشه، قسمتی از کار تسویه حساب محل کار قبلی لازم بود انجام بشه، توی یکی از بحثهای گروه اینترنتی که توی نوشته های قبلی معرفی اش کردم لازم بود چند تا نوشته فرستاده بشه، دو بار و هر دفعه لازم بود حدود بیست تا کارت دعوت توزیع بشه، چند تا جلسه توی مدرسه صبا لازم بود شرکت بشه که البته این جلسات رو همسر گرامی زحمت کشیدند، دیگه، دیگه دیگه چی بود؟ صبر کنید، آهان یادم اومد لازم بود هر روز اخبار سیاسی و اجتماعی و اقتصادی در شرایط حساس کنونی دنبال بشه، و خلاصه از اینجور کار ها.

لازم به توضیحه که از بین این کار هایی که بالا نوشتم خیلی هاش انجام شد و بعضی هاش هم انجام نشد. واضح و مبرهن است که یکی از اون مواردی که انجام نشد نوشتن پستهای وبلاگ بود. من فرض می کنم که بزرگوارانی که این چند وقت به اینجا سر زدند و دیدند من چیزی ننوشتم من را می بخشند. فرضم درست است؟ فرض می کنم که فرضم درست است. و با اجازه تون با این آیکن سر و ته تنها نوشته ماه مهر رو به هم میارم.   نیشخند

سر بلند و پیروز باشید و باقی بقایتان