حقیقت تلخ یا افسانه شیرین؟
ساعت ٩:٢٠ ‎ق.ظ روز شنبه ٢٢ مهر ،۱۳٩۱  کلمات کلیدی:

سلام به همه بزرگوارانی که اینجا سر می زنند. (واقعا شما از بین حدود یک میلیارد سایت و وبلاگ صاف اومدید سراغ این وبلاگ من؟ بابا دمتون گرم)

خیلی سریع بگم که هم دسترسی به اینرنتم خیلی کمه و هم اینکه با این دسترسی محدود کلی هم کار روی سرم ریخته. فقط به عنوان مقدمه برای چند تا نوشته یه سوال دارم؟ فارغ از ادعا و شعار کدوم یک از این دو تا جذابتره؟ حقیقت تلخ یا افسانه شیرین؟ اگه یه حقیقت منجر به زیر سوال رفتن کلی از احساسات و شعور و افتخارات و رفتار ما بشه باز هم حقیقت رو راحت می پذیریم؟ قصد نظر سنجی یا یه چیزی توی این مایه ها رو ندارم. ولی این موضوع مقدمه ای بود برای یه مطلب طولانی مرتبط با تاریخ که شاید توی چند تا پست اینجا بنویسم. البته اگه عمری باقی باشه و شصت پای وصل کننده سیم اینترنت توی چشم وصل کننده سیم برق نره و ...

پی نوشت تهدید یادداشت: پیرو جواب دادن تهدیدات نوشته قبلی اگه اینجا یادداشت نوشتین که نوشتین ولی اگه ننوشتین .... یعنی اگه ننوشتین ها .... خب ننوشتین دیگه . زوری که نمیشه از مردم یادداشت وبلاگ خواست. همین که سر می زنید مزید امتنان است. لطف عالی مرحمت زیاد و همچنین مرحمت لطف عالی هم زیاد.

پی نوشت دو: شما می دونید این حرف پ دقیقا مشکلش چیه که توی هر صفحه کلیدی یه جا میشینه؟ نمیشه یه صندلی راحت تر توی صفحه کلید براش در نظر گرفت؟