با اجازه
ساعت ٦:٤٤ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳۱ امرداد ،۱۳۸٦  کلمات کلیدی:

احتمالا شما دوستان بزرگوار هم در جريان نتايج امتحان کارشناسي ارشد بوديد. من هم امروز صبح خبر دار شدم و خواستم نوشته بعدي وبلاگمو در باره اون بنويسم که طبق معمول همين که اومدم سراغ اينترنت و چند تا وبلاگ و سايت خوندم خبر خودم کوفتم شد.

چند باري که من مسير سيرجان تا شيراز را رفته ام براي من يکي از زيباترين جاهاي اين راه درياچه زيباي بختگان بوده. هم از راه دور وقتي که از توي جاده به درياچه نگاه مي کردم و هم يکي دو باري که نزديک درياچه رفتيم و طبيعت زيباي اونو نگاه کرديم. متاسفانه به قول دوست بزرگوار آقاي معطري، ما امسال ميزبانهاي خوبي براي هزاران پرنده مهاجري که به اين درياچه ميومدند نبوديم. بعد از ساخت سد سيوند آب اين درياچه خيلي کم شده و بيش از دو هزار پرنده توي اين درياچه تلف شدند. لينک يک و لينک دو

با حالي گرفته خبر خودمو مي نويسم. مي خواستم از دوستان بزرگوار دانشگاه تهراني و رشته هاي علوم انساني اجازه بگيرم يک غير دانشگاه تهراني و غير علوم انساني رو توي جمع خودشون راه بدن. از دوستان بزرگوار رشته هاي فني و شريفي هم بخوام که من رو متهم به خيانت نکنند و به من اجازه خروج از دنياي فني رو بدهند.

همين ! با اجازه