دعایی در یکی از روز های ماه رمضان
ساعت ٤:۳٧ ‎ب.ظ روز شنبه ۱٥ امرداد ،۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

 

خدایا مردم سوریه را نجات بده

 

در ادامه وعده های قبلی گفتم شاید بد نباشه یه قسمتی از نتایج رصد های خودم رو اینجا بنویسم.

یکی از کارهایی که من در حین انجام کار های تحقیقاتی پایان نامه ام انجام دادم رصد کردن سایتهای وبلاگ و سایتهای ارائه دهنده آمار بود.

از جمله سایتهایی که تحقیقات مفصلی در این مورد انجام میدهند این سایت، این سایت و این سایت هستند البته که فکر کنم آخری فیلتر باشه.

یکی از آمارهایی که من از سایت تکنوراتی گرفتم اینجا می تونید عکسشو ببینید.

همونطوری که توی این نمودار مشهوده رفتار و تعداد و آمار و دسترسی وبلاگها به طور قابل ملاحظه ای در حال تغییره و به راحتی بقیه پدیده های نمیشه بررسی شون کرد. مثلا اگه قرار باشه در یک دوره یکساله وبلاگها رو بررسی کرد آنقدر تغییرات اجتماعی و سیاسی و اقتصادی روی وبلاگها تاثیر میذاره که تشخیص اثر هر پدیده از دیگری سخته و یه کار تحقیقاتی جداگانه ای برای این مسئله نیاز هست.

یه کار دیگه هم که من انجام دادم رصد کردن تعداد وبلاگها برای چند سایت ارائه دهنده خدمات وبلاگ در دو کشور مورد بررسی بود.

یکی از نمودار هایی که شاید برای شما جالب باشه تعداد وبلاگهای ورزشی یکی از سایتهای وبلاگ فرانسوی بود.

 

 

نکته جالب اینه که در زمان دو رویداد ورزشی یعنی المپیک زمستانی و جام جهانی فوتبال، می شه دید که تعداد وبلاگهای با این موضوع رشد قابل ملاحظه ای داشته.

 

خب حالا اینا همه یه مقدمه بود برای تبلیغ یه وبلاگ جدید. خدمت شما عرض شود که دو نفر یه مقداری رفتار های عشقولانه شون باعث شده تا یه وبلاگ راه بندازن. این هم آدرسشه

میگن خواننده برای وبلاگ نویس مثل سرمایه برای بازرگان و مثل ارتفاق برای خلبانه. البته من نمی دونم کی میگه ولی خب میگن دیگه. حالا اگه بزرگواری بفرمایین و یه کاری کنین آمار وبلاگ این دو نفر بره بالا ... (آخر جمله چی باید بگم؟) ... نمی دونم خلاصه بزرگواری کنید آمار وبلاگ این بزرگواران زیاد بشه

به امید فردایی بهتر