وعده های جسته و گریخته
ساعت ٢:۳٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱٢ امرداد ،۱۳٩٠  کلمات کلیدی:

داشتم چند وقت پیش یه سری به آرشیو وبلاگم می زدم. دیدم من چقدر وعده و عید الکی دادم و عمل نکردم. تا اونجایی که میدونم به چنین خصلتی معروف نیستم که به قولهایم عمل نکنم. ولی در مورد نوشته های وبلاگ قرار بود خلاصه پایان نامه رو بنویسم. قرار بود زود به زود تر بنویسم. قرار بود شاد تر بنویسم و کلی قرار های دیگه.

البته زمان و زندگی متوقف نیمیمونه. و همواره در طول زمان اتفاقهای جدید میفته و همینطور راحت هم نمیشه هر کسی سرش توی لاک خودش باشه و برای خودش بنویسه. البته میشه. من نمی خوام.

از اینکه ((گذشت در اوج اقتدار)) یکی از اخبار این مرز و بوم بوده خیلی خوشحالم و فکر می کنم امکان این هست که این حس خوب در جامعه پخش شود و عمومیت یابد. امیدوارم آنهایی که باید درس بگیرند.

من یه مقدار دیگه از این وعده و وعید ها اینجا بنویسم. حد اقل برای اینکه خودم بدانم چگونه باید نظم و ترتیبی به نوشته هایم بدهم.

کار تحقیقاتی پایان نامه من شامل دو بخش بود. یک مقدمه در مورد رسانه ها، وبلاگها، رفتار کاربران و یک بخش هم مقایسه وبلاگستان ایران و فرانسه بود که شامل مقایسه آماری، مقایسه دو دهکده وبلاگی از این دو جامعه، مقایسه ده وبلاگ پرخواننده تر از این دو وبلاگستان و شرح و تفسیر بود.

به همین ترتیبی که اینجا موضوعات را نوشتم نوشته هایی اگر خدا بخواهد و عمری باشد در اینجا می نویسم. همچنین دوستان و همکاران من هم پنجشنبه گذشته یک مراسم خداحافظی برای من ترتیب دادند که خیلی زحمت کشیده بودند و واقعا مرا شگفت زده و شرمنده کردند. لازم بود زحماتشان مورد پوشش خبری قرار بگیرد که با توجه به اینکه از آن جمع فقط من وبلاگ می نویسم شاید باید خودم گزارشی مصور از آن مراسم بنویسم. هر چند اصرار داشتم عکسی از من در وبلاگستان نباشد اما بعد از آن مصاحبه دیگر چنین اصراری بیهوده است. یکی از وعده های من هم گزارشی از آن زحمت دوستان است. مراسمی که همراه با اشک و آه زیاد بود.

 

لطفا زحمت بکشید و این آهنگ تلفیقی از یک ساز سنتی ایرانی و یک ساز غربی یعنی سه تار و گیتار آقای مسعود شعاری رو گوش کنید.

لطفا این سایت و این سایت رو هم که زحمت زیادی پشتشان وجود دارد به طور مرتب ملاحظه بفرمایید.

 

یک لطیفه هم پایان بخش این پست:

از یه آقایی می پرسن شما روزه می گیرین؟

میگه نه. من همسرم بچه شیر میده!