باد صبا
شبی تلخ و غرور انگیز

امشب شب خاطره انگیزی برای همه مردم ایران بود.

فکر می کنم یک ملت هم احساس غرور کرد از بازی ارزشمند تیم ملی فوتبال ایران و هم غصه خورد از نتیجه نا عادلانه و باختی که حقش نبودیم.

اگه می بردیم هم شاید فقط اشک حسمان را بیرون میریخت و حالا هم که من اشک را در چشمان خیلی ها و خودمان می بینم می توانیم امیدوار باشیم که از این فرصت برای خودباوری و بهبود روحیه ملی استفاده کنیم و شاهد موفقیت های بزرگ در همه عرصه ها باشیم.

 

 

 

 

 

پيام هاي ديگران ()        link        شنبه ۳۱ خرداد ،۱۳٩۳ - سیاوش

باد صبای هفت ساله

امروز که صبایمان نه ساله شد حس جالبی داشتم. توصیفش راحت نیست. اما دیدن گذر ایام در کنار جوانتر ها هم حس تسلط بیشتر به ایام را می دهد و هم گاهی حس در رفتن سرعت و شتاب گذر ایام را

در کنار ان امروز این باد صبا هفت ساله شد. هفت سالی پر از فراز و نشیب که می توان برایش اینجا پست ها نوشت. اما اگر بخواهم خیلی خلاصه و کوتاه از این دوران بنویسم باید بگویم به دلایلی هم این وبلاگ و هم دیگر وبلاگها همسن و هم دوره هایشان همراهی شان نکرده اند و الان کمی احساس تنهایی می کنند.

هر چند با وجود این تنهایی اما همچنان مدر جازستان زندگی جاریست و دوستان بسایری اند که نماینده ای از یک انسان بزرگوار را بر عهده دارند که احساسشان فاصله های چند کیلومتری و چند هزار کیلومتری را نشان نمی دهد.

این موضوع جای آن دارد که خیلی طولانی تر باشد. شاید بعدا طولانی تر شد و شاید هم بماند برای نوشته هفتاد سالگی این وبلاگ.

باقی بقایتان

پيام هاي ديگران ()        link        دوشنبه ٥ خرداد ،۱۳٩۳ - سیاوش